Beslenme Hizmetleri

Öğrencilerimizin Kamer Eğitim Kurumları’nın kapısından içeri girdiği andan itibaren en az kendi çocuklarımıza davrandığımız kadar titiz davranıyoruz. Özellikle çocuk yaştan itibaren düzenli ve dengeli beslenmenin, bedensel ve zihinsel gelişimi başta olmak üzere sağlıklı yaşam için en gerekli kural olduğunun bilincinden hareketle; ana öğünlerin yanında, ara öğünlerle beslenmelerini sağlıyoruz. Yemek menülerimizi, çocuklarımızın yeterli ve dengeli beslenmelerini temel alarak hazırlıyoruz.

Güvenlik Hizmetleri

Kamer Eğitim Kurumları’nda çocuklarımızın güven içinde eğitimine devam edebilmesi için üst düzey güvenlik sistemlerini kurumumuzun bir parçası haline getirdik. Teknolojinin sunmuş olduğu tüm imkanlardan faydalanarak, deneyimli kadromuzla birlikte en güvenli eğitim hizmetini veriyoruz. Bizler; çocuklarımızın daima mutlu, velilerimizin de her an içi rahat olmasını arzu ediyoruz. Bu anlamda çocuklarımızın hem psikolojik hem de fiziksel güvenliklerine önem veriyoruz.

Servis Hizmetleri

Çocuklarımızın eğitim konforunu ve güvenliğini artırmak için sabah-akşam ev-okul arası servis hizmeti sağlıyoruz. Servislerimiz, GPS Araç Takip Sistemleri ile kontrolümüz altında tutulmakta ve takip edilmektedir. Bu sayede aşırı hız, bulunduğu noktalar, güzergahlar ve sürücülerin kimlik bilgileri bir sistem dahilinde bizlere aktarılmakta, olumsuz durumlara karşı öncesinde önlem alınmaktadır.

Sağlık Hizmetleri

Çocuklarımızın tükettiği yiyeceklerdeki besin değerlerinden, ortam hijyenine değin çocuklarımızın sağlığını ilgilendiren tüm alanlarda bir uzman eşliğinde çalışmaktayız. Ayrıca olası bir rahatsızlık, hastalık anında ilk müdahalenin yapılabilmesi için daima hazır bekleyen uzman ekiplerimizle çocuklarımızın her an yanındayız.

Nezih ve Hijyenik Ortam

Yediği içtiği besinlerden, oturduğu sıralara kadar Kurumumuzun tüm alanlarında üst düzey hijyene önem vermekteyiz. Çocuklarımızın nezih ve hijyenik ortamda sağlıklı bir eğitim hayatı sürdürmesi demek, zihnen, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi demektir.

Sosyal Aktiviteler

Eğitim faaliyetlerinin yanında çocukların hayata hazırlanması için kişisel gelişimlerini sosyal aktivitelerle destekliyoruz. Daha sosyal, daha dışa dönük, kendini iyi ifade edebilen, liderlik becerisi yüksek, özgüveni tam bireyler yetiştirerek, topluma nitelikli insanlar kazandırmayı kendimize görev biliyoruz.

Spor Faaliyetleri

Geleceğin sporcularını yetiştirmek için gerekli tüm altyapıya sahip kurumumuzla, çocuklarımızın yeteneklerini en iyi ortamda sergilemelerine olanak tanıyoruz. Sporu bir alışkanlık ve yaşam biçimi haline getirmek demek; zeki, çevik ve ahlaklı bireylerin topluma kazandırılması demektir.

Atölye Çalışmaları

Çocuklarımız, eğitim süreci boyunca yalnızca teorik derslerle sınırlı kalmadan; el becerilerine ve kişisel yeteneklerine uygun atölye çalışmalarıyla, motor öğrenimlerini geliştirirken, mesleki yeterliliklerini çocuk yaşta kazanmaya başlayacak, yarınlara hazır hale gelecektir.

Kütüphane

içerik hazırlanıyor...

Konferans Salonu

içerik hazırlanıyor...

Cep Sinemaları

içerik hazırlanıyor...

İletişim Bilgileri

Ayanbey Mh. Ateşbaz Sk No: 2 Meram/KONYA (Meram Yeni Yol)
bilgi@kamerkoleji.com muhasebe@kamerkoleji.com
444 6 217