Kamer Koleji | Beslenme Hizmetleri

Beslenme Hizmetleri

Beslenme Hizmetleri

Öğrencilerimizin Kamer Eğitim Kurumları’nın kapısından içeri girdiği andan itibaren en az kendi çocuklarımıza davrandığımız kadar titiz davranıyoruz. Özellikle çocuk yaştan itibaren düzenli ve dengeli beslenmenin, bedensel ve zihinsel gelişimi başta olmak üzere sağlıklı yaşam için en gerekli kural olduğunun bilincinden hareketle; ana öğünlerin yanında, ara öğünlerle beslenmelerini sağlıyoruz. Yemek menülerimizi, çocuklarımızın yeterli ve dengeli beslenmelerini temel alarak hazırlıyoruz.

Kamer Koleji | Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

Kamer Eğitim Kurumları’nda çocuklarımızın güven içinde eğitimine devam edebilmesi için üst düzey güvenlik sistemlerini kurumumuzun bir parçası haline getirdik. Teknolojinin sunmuş olduğu tüm imkanlardan faydalanarak, deneyimli kadromuzla birlikte en güvenli eğitim hizmetini veriyoruz. Bizler; çocuklarımızın daima mutlu, velilerimizin de her an içi rahat olmasını arzu ediyoruz. Bu anlamda çocuklarımızın hem psikolojik hem de fiziksel güvenliklerine önem veriyoruz.

Kamer Koleji | Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

Çocuklarımızın eğitim konforunu ve güvenliğini artırmak için sabah-akşam ev-okul arası servis hizmeti sağlıyoruz. Servislerimiz, GPS Araç Takip Sistemleri ile kontrolümüz altında tutulmakta ve takip edilmektedir. Bu sayede aşırı hız, bulunduğu noktalar, güzergahlar ve sürücülerin kimlik bilgileri bir sistem dahilinde bizlere aktarılmakta, olumsuz durumlara karşı öncesinde önlem alınmaktadır.

Kamer Koleji | Sağlık Hizmetleri

Sağlık Hizmetleri

Sağlık Hizmetleri

Çocuklarımızın tükettiği yiyeceklerdeki besin değerlerinden, ortam hijyenine değin çocuklarımızın sağlığını ilgilendiren tüm alanlarda bir uzman eşliğinde çalışmaktayız. Ayrıca olası bir rahatsızlık, hastalık anında ilk müdahalenin yapılabilmesi için daima hazır bekleyen uzman ekiplerimizle çocuklarımızın her an yanındayız.

Kamer Koleji | Nezih ve Hijyenik Ortam

Nezih ve Hijyenik Ortam

Nezih ve Hijyenik Ortam

Yediği içtiği besinlerden, oturduğu sıralara kadar Kurumumuzun tüm alanlarında üst düzey hijyene önem vermekteyiz. Çocuklarımızın nezih ve hijyenik ortamda sağlıklı bir eğitim hayatı sürdürmesi demek, zihnen, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi demektir.

Kamer Koleji | Sosyal Aktiviteler

Sosyal Aktiviteler

Sosyal Aktiviteler

Eğitim faaliyetlerinin yanında çocukların hayata hazırlanması için kişisel gelişimlerini sosyal aktivitelerle destekliyoruz. Daha sosyal, daha dışa dönük, kendini iyi ifade edebilen, liderlik becerisi yüksek, özgüveni tam bireyler yetiştirerek, topluma nitelikli insanlar kazandırmayı kendimize görev biliyoruz.

Kamer Koleji | Spor Faaliyetleri

Spor Faaliyetleri

Spor Faaliyetleri

Geleceğin sporcularını yetiştirmek için gerekli tüm altyapıya sahip kurumumuzla, çocuklarımızın yeteneklerini en iyi ortamda sergilemelerine olanak tanıyoruz. Sporu bir alışkanlık ve yaşam biçimi haline getirmek demek; zeki, çevik ve ahlaklı bireylerin topluma kazandırılması demektir.

Kamer Koleji | Atölye Çalışmaları

Atölye Çalışmaları

Atölye Çalışmaları

Çocuklarımız, eğitim süreci boyunca yalnızca teorik derslerle sınırlı kalmadan; el becerilerine ve kişisel yeteneklerine uygun atölye çalışmalarıyla, motor öğrenimlerini geliştirirken, mesleki yeterliliklerini çocuk yaşta kazanmaya başlayacak, yarınlara hazır hale gelecektir.

Kamer Koleji | Kütüphane

Kütüphane

Kütüphane

En keyifli ve öğretici aktivitelerden biri olan kitap okumak, sadece bilgi edinmeye değil farklı bakış açıları kazanmaya ve ufkun gelişmesine de destek olur. Türü ne olursa olsun kitaplar düşünme şeklini geliştirir ve uçsuz bucaksız bir bilgi okyanusunun kapılarını açar. 
Kamer Koleji olarak bizler de okumanın ne kadar önemli bir aktivite olduğunun farkındayız. Öğrencilerimiz için okulumuzda oluşturduğumuz ve öğretmenlerimiz tarafından titizlikle seçilmiş kitaplardan oluşan kütüphanemizde öğrencilerimizle farklı dünyaların kapılarını aralıyoruz.

Kamer Koleji | Konferans Salonu

Konferans Salonu

Konferans Salonu

Bir ülkenin geleceğini şekillendirecek olan çocuklar iyi yetiştirilirse gelecek de iyi kurgulanacaktır. Bu sebepten onlara verilen eğitimin verimli olabilmesi için her türlü çalışma ortamı çok önemlidir. Doğru stratejilerle oluşturulan eğitim sisteminin en başta çocuğun dikkatini çekmesi, ardından öğretici ve akılda kalıcı olması beklenmektedir. İşte öğrenmede kalıcılığı sağlamak ve öğrencilerimizin kendilerini keşfetmeleri için bizler, kocaman bir derslik olarak konferans salonumuzu kullanıyoruz. İçerisinde çeşitli eğitimler, gösteriler, drama, müzik ve ritim çalışmaları yapılan konferans salonumuz çocuklarımızın gelişimi için katkı sağlayan önemli mekanlardandır.

Ayanbey Mh. Ateşbaz Sk No: 2 Meram/KONYA (Meram Yeni Yol)
bilgi@kamerkoleji.com muhasebe@kamerkoleji.com
444 6 217